Pomóż Anecie- Apel


Tylko  1%  a tak dużo może.
Bardzo prosimy o przekazanie wpłaty 1% podatku na rzecz Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”; fundacja posiada status organizacji pożytku publicznego KRS: 0000037904. 
W zeznaniu podatkowym wystarczy wpisać KRS fundacji: 0000037904 oraz w polu cel szczegółowy: 9891 Gołębiewska Aneta. Oraz wpisać wyliczony indywidualnie 1% swojego podatku.
Na rzecz Anetki można też wpłacać darowiznę na konto:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa


Bank BPH S.A.
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Z dopiskiem: 9891 Gołębiewska Aneta darowizna na pomoc i ochronę zdrowia


Informacje na stronie Fundacji Zdążyć z Pomocą .************************

Apel

Zwracamy się z prośbą o pomoc  finansową dla naszej córki Anety. Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę, dzięki której nasze dziecko będzie mogło lepiej funkcjonować.
Anetka to młoda dziewczyna z zespołem Downa, która od początku miała „pod górkę”. Urodziła się z bardzo poważną wadą serca. Przeszła kilka operacji na otwartym sercu, wiele zabiegów, bolesnych badań.                           
Ma wszczepioną sztuczną zastawkę serca. Wiele miesięcy w swoim życiu spędziła w szpitalnych salach, wiele dni przeleżała na Oddziałach Intensywnej Opieki walcząc o życie. Wygrała dzięki swojej ogromnej woli życia i chęci powrotu do domu. Kolejne operacje na coraz bardziej zmęczonym sercu wywołały komplikacje. Aneta miewa ataki zaburzeń rytmu serca. Jest pod stałą opieką szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie oraz Instytutu Kardiologii w Aninie, gdzie w przyszłości  przejdzie kolejny zabieg. W tej chwili przyjmuje wiele leków stabilizujących jej stan. Ciągle balansujemy między niezbędną rehabilitacją a zaleceniami kardiologów do oszczędnego trybu życia. Aneta nie może normalnie funkcjonować w otoczeniu, chodzić do szkoły. Nie może się przemęczać, potrzebuje ciągłej opieki drugiej osoby. To moja rola – nie pracuję, tylko zajmuję się córką, jej wizytami u lekarzy specjalistów, wyjazdami na badania, podczas jej pobytów w szpitalu przebywam z nią cały czas na oddziale.
Naszą rodzinę utrzymuje tylko mąż. Nie jest lekko. Fundusze potrzebne są na wszystko: turnus rehabilitacyjny, sprzęt do ćwiczeń, obuwie ortopedyczne, pomoce edukacyjne i logopedyczne, leki, wyjazdy do lekarzy, szpitali. Stąd nasz apel i gorąca prośba o pomoc finansową dla Anety. Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę. Dzięki Waszej pomocy będziemy mogli kontynuować proces jej leczenia, rehabilitacji i uspołeczniania. Będzie mogła wyjeżdżać na specjalistyczne turnusy rehabilitacyjne, które tak pozytywnie wpływają na jej stan zdrowia i wzmacniają jej siły. 
Wszystkie wpłaty są dla niej bezcenne, i te duże i te najmniejsze. Każda z nich to krok ku lepszemu dla Anety. Krok ku zdrowiu i ku samodzielności. Kwota 30zł to zakup jednego opakowania niezbędnych witamin, 100 zł to już leki na tydzień, a zebrana kwota 3000zł pozwoli Anecie wyjechać na turnus.
 Będziemy niezmiernie wdzięczni ludziom wielkiego serca za pomoc finansową dla Anetki.
Dziękujemy

 

Aneta w fundacji